Mene sisältöön

Navigaatio

Henkilökunta

Hallinto
Jaska Pensaari
Kokkolan Matkailu Oy - toimitusjohtaja
puh. 040 5576 295
jaska.pensaari@kokkola.fi

Markkinointi
Päivi Korpisalo
markkinointipäällikkö
puh. 044 7809 095
paivi.korpisalo@kosek.fi

Taloushallinto ja laskutus, verkkolaskut
Leila Pirttimäki
myyntisihteeri
puh. 044 7809 710
leila.pirttimaki@kokkola.fi

Matkailuneuvonta/ Lipunmyyntipiste
Sara Myntti
matkailuneuvoja
puh. 040 8065 077
sara.myntti@kokkola.fi

Ryhmämyynti/ Matkailuneuvonta
Jari Kola
matkailukoordinaattori
puh. 044 7809 712
jari.kola@kokkola.fi

Myyntipalvelu/ Risteilyt ja Tankar
Maija-Stina Sundström
myyntisihteeri
puh. 044 7809 713
maija-stina.sundstrom@kokkola.fi

Myyntipalvelu/ Kokous Kokkola
Milla Kulmala
myyntisihteeri
puh. 044 7809 714
milla.kulmala@kokkola.fi 

Kokous Kokkola & Snellman-sali
Pekka Kuusansalo
kokous- ja konsertti-isäntä
puh. 044 7250 477
pekka.kuusansalo@kokkola.fi

Tuotanto
Juha Hautala
markkinointi- ja verkkotuottaja
puh. 044 7809 711
juha.hautala@kokkola.fi

Reittien ja Matkailupalvelujen Keski-Pohjanmaa -projekti
Mari Keiski
projektipäällikkö
puh. 044 7809 715
mari.keiski@kokkola.fi

Some-kampanja
Amanda Rahmani
kesäsomettaja
puh. 044 7809 098
amanda.rahmani@kosek.fi 

M/S Jenny
Jari Sundbäck
aluksen päällikkö
puh. 044 7809 138
jari.sundback@kokkola.fi

M/S Jenny
kansimiehet
puh. 044 7809 140

Terminaali/ Matkustajasatama Merileikkari
Meripuisto (Kesäkaudella)
Myyntikioski Merileikkari

Tankar Cafe & Inn
(Kesäkaudella 1.6.-30.8.)
Tankar Cafe ja Tankar Inn
puh. 041 5453 432
tankarinkahvila@gmail.com



Tekstisi tulee tähän.
matkailu

Sivun alkuun