Mene sisältöön

Navigaatio

Henkilökunta

Hallinto
Jaska Pensaari
toimitusjohtaja
puh. 040 5576 295
jaska.pensaari@kokkola.fi

Taloushallinto ja laskutus, verkkolaskut
Leila Pirttimäki
myyntisihteeri
puh. 044 7809 710
leila.pirttimaki@kokkola.fi

Matkailuneuvonta/ Lipunmyyntipiste
Sara Myntti
matkailuneuvoja
puh. 040 8065 075, 040 8065 077
sara.myntti@kokkola.fi

Ryhmämyynti/ Matkailuneuvonta
Jari Kola
matkailukoordinaattori
puh. 044 7809 712
jari.kola@kokkola.fi

Myyntipalvelu/ Kokous Kokkola
Maija-Stina Sundström
myyntisihteeri
puh. 044 7809 713
maija-stina.sundstrom@kokkola.fi

Kokous Kokkola & Snellman-sali
Pekka Kuusansalo
kokous- ja konsertti-isäntä
puh. 044 7250 477
pekka.kuusansalo@kokkola.fi

Tuotanto
Juha Hautala
markkinointi- ja verkkotuottaja
puh. 044 7809 711
juha.hautala@kokkola.fi

Tapahtumat/ Messut
Mari Keiski
tapahtumavastaava
puh. 044 7809 715
mari.keiski@kokkola.fi

M/S Jenny
Jari Sundbäck
aluksen päällikkö
puh. 044 7809 138
jari.sundback@kokkola.fi

M/S Jenny
kansimiehet
puh. 044 7809 140

Terminaali/ Matkustajasatama
Meripuisto (Kesäkaudella)
Myyntikioski Beach Café & Bar
puh. 040 7456 554
tiina.forsnabba@elisanet.fi 

Tankar Cafe & Inn
(Kesäkaudella 1.6.-30.8.)
Tankar Cafe ja Tankar Inn
puh. 041 5453 432
tankarinkahvila@gmail.com






Tekstisi tulee tähän.
matkailu

Sivun alkuun