Olet tässä

Muutos bussilinja 3 aikatauluun

27.2.2020

Kaupunkiliikenteen linjan 3 ensimmäinen aamuvuoro aikaistuu 2.3.2020 alkaen kymmenellä minuutilla.

Linja 3

 6.50 
 8.00 
 9.00 
 Hickarö
 6.55
 8.05
 9.05
 Knifsund
 7.00 8.10 9.10 Tjäru
 7.05 8.15 9.15 Bodö
 7.10 8.20 9.20 Knifsund
 7.25 8.35 9.35 Kvikant
 7.32 8.37 9.37 Torikatu / Torggatan (Länsipuiston koulu)
 7.35 8.40 9.40 Linja-autoasema / Busstationen
 7.40 8.45 9.45 Hakalahti / Hakalax (Donnerska skolan)
 7.45 8.50 9.50 Mäntykankaan koulu
 7.48 8.52 9.23 Tehtaankatu / Fabriksgatan (Ykspihjalan,    Kirkonmäen koulu / Yxpila, Kyrkbackens skola)
 7.50 8.54 9.54 Mariankatu / Mariegatan (Kiviniityn koulu)
 7.52 8.56 9.56 Mariankatu / Mariegatan (Karleby svenska gymnasium)


Päivitetty 27.2.2020 | Lähetä palautetta | Tulosta