Mene sisältöön

Navigaatio

Henkilökunta

Hallinto ja markkinointi
Jonne Sandberg
Kokkolan Matkailu Oy - vt. toimitusjohtaja
puh. 044 7809 093
jonne.sandberg@kokkola.fi

Taloushallinto ja laskutus, verkkolaskut
Leila Pirttimäki
myyntisihteeri
puh. 044 7809 710
leila.pirttimaki@kokkola.fi

Matkailuneuvonta
matkailuneuvoja
puh. 040 8065 075
tourism@visitkokkola.fi

Myyntipalvelu
Ryhmämyynti/ Risteilyt ja Tankar/ Matkailuneuvonta
Jari Kola
matkailukoordinaattori
puh. 044 7809 713
jari.kola@visitkokkola.fi

Myyntipalvelu
Ryhmämyynti/ Kokous Kokkola/ Matkailuneuvonta
Milla Kulmala
myyntisihteeri
puh. 044 7809 714
milla.kulmala@visitkokkola.fi 

Kokous Kokkola & Snellman-sali
Pekka Kuusansalo
kokous- ja konsertti-isäntä
puh. 044 7250 477
pekka.kuusansalo@visitkokkola.fi

Markkinointi- ja verkkotuotanto
Juha Hautala
markkinointi- ja verkkotuottaja
puh. 044 7809 711
juha.hautala@visitkokkola.fi

Reittien ja Matkailupalvelujen Keski-Pohjanmaa -projekti
Mari Keiski
projektipäällikkö
puh. 044 7809 715
mari.keiski@kokkola.fi

M/S Jenny
Jari Sundbäck
aluksen päällikkö
puh. 044 7809 138
jari.sundback@visitkokkola.fi

M/S Jenny
kansimiehet
puh. 044 7809 140

Terminaali/ Matkustajasatama Merileikkari
Meripuisto (Kesäkaudella)

Tankar Cafe & Inn
(Kesäkaudella 1.6.-30.8.)
Tankar Cafe ja Tankar Inn
puh. 041 5453 432
tankarinkahvila@gmail.com



Tekstisi tulee tähän.
matkailu

Sivun alkuun