Hyppää sisältöön

Ota yhteyttä sijoittumistiimiimme

Sijoittumistiimimme auttaa sinua ja yritystäsi kaikkiin sijoittumiseen liittyvissä kysymyksissä. Ota yhteyttä!

Stina Mattila
kaupunginjohtaja
+358 40 806 8200
stina.mattila@kokkola.fi

Jonne Sandberg
kehitysjohtaja
+358 44 780 9093
jonne.sandberg@kokkola.fi

Nora Birkman Neunstedt
asiakasvastaava
+358 44 780 9091
nora.birkman.neunstedt@kokkola.fi

Timo Lahtinen
toimitusjohtaja
KOSEK
+358 50 420 7722
timo.lahtinen@kosek.fi

Matti Laurila
toimitusjohtaja
KIP Service
+358 010 505 9520
matti.laurila@kipservice.fi

Jaakko Pöykkö
toimitusjohtaja
KIP Infra
+358 50 564 9570
jaakko.poykko@kipinfra.fi

Kirsi Hautala
toimitusjohtaja
Kokkolan Energia
kirsi.hautala@kokkolanenergia.fi

Minna Väisänen
vesilaitosjohtaja
Kokkolan Vesi
+358 44 780 9327
minna.vaisanen@kokkola.fi